יום הילד ביואב

עדכונים שוטפים | עדכון אחרון:  18/07/2022 07:47
יום הילד

 

כ- 1000 ילדי יואב מכיתות א'-ו' השתתפו ביום שלישי 12.7 לראשונה ביום ילד קצבי במיוחד עם מופע קצב של להקת "שקטאק", הפנינג ויריד משחקים מושקע במיוחד במתחם בית הבנים בכפר מנחם.

 

יום הילד הוא חלק מאירועי יומולדת 70 שנה למועצה אזורית יואב בהובלה משותפת של מחלקת התרבות ומחלקת ילדים ונוער במרכז הקהילתי יואב. 

 

ראש המועצה האזורית יואב ד"ר מטי צרפתי הרכבי הודתה לכל השותפים להפקת יום הילד ולמפעלות הקיץ וציינה כי "חופשת הקיץ היא הזדמנות נהדרת ליציאה מרעננת מהשגרה ואנו שואפים להעניק לילדי יואב ולהורים, חווית קיץ עם שלל פעילויות חברתיות וקהילתיות. תכניות הקיץ ביואב נבנו כחלק מתפיסה קהילתית אשר מאפיינת את המועצה האזורית יואב והן גדושות בשלל אטרקציות ופעילויות מהנות, טיולים ואירועים".

הפעילויות בקיץ הינן תוצר של שיתוף פעולה פורה והדוק בין מערכות החינוך החברתיות ביישובים, מחלקת הילדים והנוער במרכז הקהילתי יואב, מחלקת החינוך וכמובן צוותי בתי הספר.

עופרי רוזן ונדב חן מקיבוץ בית ניר שהשתתפו ביום הילד ונהנים בקייטנות הקיץ של יואב סיפרו על החוויות שלהם. עופרי סיפר כי "ביום הילד היה ממש כיף היו פרסים וריקודים, ממש שמח!  גם האוכל היה טעים. הכי אהבתי את הריקודים. הקייטנה ממש טובה, יש לנו מלא פעילויות ואנחנו נהנים ממש. זה כיף שיש כזו קייטנה ביואב, במקום להישאר בבית אנחנו נהנים הקייטנה".

 

גם נדב סיפר כי ביום הילד "היה ממש כיף ונחמד, היו תחנות עם מלא פעילויות וההפעלה הייתה מצוינת. גם בקייטנה אני ממש נהנה, יש לנו מלא פעילויות ובהמשך יהיו לנו עוד מלא דברים מגניבים, המדריכים מצוינים ואנחנו נהנים איתם מאוד". 

 

וכמובן שאנחנו לא שוכחים את הנוער! ב- 8.8 נחגוג עם הנוער שלנו בערב של פעם ב 70 שנה עם יריד דוכנים מפנקים, מופע סטאנד-אפ של יותק׳ה ומופע של איזי. רישום מתבצע במרוכז דרך רכזי הנוער/מנהלי החינוך בישובים או באתר המתנ״ס.

הסוכנות היהודית
שפלת יהודה
מעברים
הוועדה לתכנון ובניה יואב
שדות יואב
בית ספר צופית
בית ספר האלה
מתנס יואב
מ.א. יואב ד.נ. שיקמים, מיקוד 7981601 |  טלפון:08-8500707 |  פקס:08-8500759 | הצהרת נגישות |  צרו קשר