מאות מתושבי המועצה האזורית יואב השתתפו ביום הבחירות במשחק ניווט סלולרי "אוצרות יואב" ה-1

עדכונים שוטפים | עדכון אחרון:  20/11/2022 14:55
אוצרות יואב

 

יום הבחירות שנערך במדינה ביום שלישי 1.11.22 היה לא רק יום של חגיגה דמוקרטית אלא גם יום חגם של מאות מתושבי מועצה אזורית יואב, ילדים, הורים, סבים וסבתות, שהשתתפו לראשונה במשחק "אוצרות יואב" בפורמט המרוץ למיליון בכל יישובי המועצה.

משתתפי המשחק, שהיווה את אחד מאירועי השיא של שנת ה- 70 למועצה, ניווטו ושיחקו באמצעות יישומון "יש לאן" ב- 6 מסלולים אינטראקטיביים בין יישובי המועצה. כל המסלולים התנקזו בסופו של דבר לאתר ההנצחה "גבעת תום ותומר" לזכר נספי אסון המסוקים, שם התקיימה פעילות ניקיון, היכרות עם האתר והמורשת.

לאורך המסלול היו 26 תחנות מגוונות שהופעלו על ידי יזמים מקומיים בכל 14 יישובי המועצה. בין הפעילויות אליהן נחשפו המשתתפים ניתן לציין: תחנות יצירה ואמנות, סדנאות פעילות חוץ, חוויות מוסיקאליות, קולינריות, היכרות עם מורשת, טבע ומוזאונים, הפעלות ועוד

בתום המשחק התקיים הפנינג קהילתי לכל המשפחה בקיבוץ שדה יואב, שכלל משחקי חשיבה גדולים, מתקנים מתנפחים, מופעי רחוב, קוסמות, בלונים וג'אגלינג. את האירוע חתמה הופעתה של להקת "אינדי ילד", שהלהיבה את הקהל במופע רוקנ'רול המשלב את מיטב הקלאסיקות של שירי הילדים בהגשה ייחודית, רוקיסטית ובעיקר מרעננת

ראש המועצה האזורית יואב, ד"ר מטי צרפתי הרכבי, בירכה את המשתתפים וציינה כי זהו אחד מאירועי שנת ה- 70 למועצה. "ראינו כאן קהילה במיטבה באירוע שהוא חגיגה קהילתית ורב דורית. תודה לצוותים המקצועיים, ליזמים המקומיים, לקהילות הישובים, למתנדבים ולבני הנוער שיצרו יחדיו מפגן של קהילה במיטבה".

את היום המיוחד הפיקה מועצה אזורית יואב בשיתוף מתנ"ס יואב, עמותת יואב לקידום, יפעת נעים מחברת "יוניקא" ותרבות שדה יואב.

 

מסמכים מצורפים להודעה זו:

 אוצרות יואב 2022 סרטון סיכום
הסוכנות היהודית
שפלת יהודה
מעברים
הוועדה לתכנון ובניה יואב
שדות יואב
בית ספר צופית
בית ספר האלה
מתנס יואב
מ.א. יואב ד.נ. שיקמים, מיקוד 7981601 |  טלפון:08-8500707 |  פקס:08-8500759 | הצהרת נגישות |  צרו קשר