ממשיכים בתכנון בית הספר השלישי ביואב

(29/11/2017 13:11)

עשרות תושבים הגיעו לקונגרס בית הספר השלישי – ערב שיתוף ציבור שקיימה המועצה לקראת הקמתו של בית הספר בנגבה. ראש המועצה הודתה לתושבים שהגיעו: "חלק מהמדיניות שלי כראש מועצה היא לקיים יחד כקהילה הליכים תכנוניים ולהיות קשובה לרצון התושבים".

 

עשרות תושבי המועצה הגיעו לערב שיתוף ציבור בנושא בית הספר השלישי, שהתקיים בבית ברזילאי בנגבה. במסגרת הערב המקצועי הציגה ראש המועצה את החזון החינוכי אותו היא מובילה לאורך השנים ואת זיהוי הצורך בהקמה של בית ספר נוסף לאור הגידול הדמוגרפי: "המועצה שלנו ממשיכה בצמיחתה המבורכת. למזלנו גילינו את הצורך בהקמתו של בית הספר. למזלנו משרד החינוך הסכים עימנו"

 

במהלך הערב הציגו, מנהל מחלקת החינוך, ינקלה שטיינברג, מהנדס המועצה, הרצל אלעני, והמהנדס המתכנן של בית הספר, גידי פובזר. לאחר הצגת התכניות הקיימות ניהול הצוות שיח פתוח וכנה עם התושבים במהלכו העלו התושבים שאלות מעניינות וכן הציפו צרכים מהשטח.

 

ראש המועצה סיכמה את הערב בתודות לצוות המקצועי ולתושבים: "אני מאמינה בשיתוף הציבור בתהליכים ציבוריים, זהו מסע ותהליך, בסופו של התהליך יהיה לנו בית אמיתי לספר – בית לקהילה ולדור העתיד. התהליך הזה מרגש!"

בספטמבר 2016 אישרה מליאת המועצה קידום הקמת בי"ס יסודי שלישי, קבעה עקרונות מנחים ומינתה צוות מקצועי שיגבש המלצה למליאת המועצה על מיקום בית הספר השלישי ועל מיפוי הישובים לבתי הספר. השנה נבחר האדריכל המתכנן, אינג' גידי פובזנר, אשר תכנן גם את בתי הספר 'האלה' ו'צפית'.

 

בית הספר צפוי לקום בנגבה בשטח של מחסן השקיה (מתחת לבריכה לצד מגרש הכדורגל) וילמדו בו ילדי נגבה, שדה יואב וגוש סגולה, ורדון ונחלה. המועצה שמאמינה בשיתוף ציבור בהליכים ציבוריים וקהילתיים, הודיעה בשבוע שעבר לכלל תושבי המועצה כי ייערך ערב שיתוף ציבור.

תמונות מצורפות להודעה זו:

הסוכנות היהודית
שפלת יהודה
מעברים
הוועדה לתכנון ובניה יואב
שדות יואב
בית ספר צופית
בית ספר האלה
מתנס יואב
מ.א. יואב ד.נ. שיקמים, מיקוד 7981601 |  טלפון:08-8500707 |  פקס:08-8500759 | הצהרת נגישות |  צרו קשר